Všechny kategorie

Produkty

Domů>Produkty>čerpadlo API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
Horizontální vysokotlaké čerpadlo řady DSG

Horizontální vysokotlaké čerpadlo řady DSG


● Horizontální vysokotlaké vícestupňové čerpadlo

● Mezi ložiskovým čerpadlem

● BB5

● Čerpadlo API 610 BB5

E-mail: [chráněno e-mailem]

Hlavní technické údaje

DSG
DSH
Rozsah průtoku5 ~ 730m3 / h 45 1440 ~
Rozsah hlavy~ 3200 m3200 m (6000 ot/min)
Použitelná teplota-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
Návrhový tlak~ 35 MPa~ 35 MPa
Aplikace

● Čerpadla řady DSG se používají hlavně v napájecí vodě kotle, rafinériích, tepelných elektrárnách, uhelném chemickém průmyslu, městském zásobování vodou, úpravně vody, petrochemickém a dalším průmyslu. Je zvláště vhodný pro dopravu kapalin, hořlavých, výbušných, toxických, vysokých teplot a vysokého tlaku, jako je zkapalněný ropný plyn, lehké uhlovodíky, napájecí voda z kotle atd.

● Čerpadla řady DSH se používají hlavně při těžbě ropy, uhelném chemickém průmyslu, odsolování mořské vody, elektrárnách atd. Může být také použit v šedé vodní pumpě, štíhlé metanolové pumpě, chemickém hnojivu, chudé kapalinové pumpě a bohaté kapalinové pumpě v uhelném chemickém průmyslu.


Konkurenční výhoda

● Tlakové části těla čerpadla a krytu čerpadla jsou vyrobeny kováním, což činí provoz bezpečnějším a spolehlivějším.

● Těleso čerpadla i oběžné kolo jsou opatřeny těsnicím kroužkem. Vůle a tvrdost jsou v souladu s normou API 610. Náhradní díly lze snadno vyměnit a mají dlouhou životnost.

● K dispozici jsou vodicí klíče a polohovací kolíky. Při přepravě vysokoteplotního média se čerpadlo roztahuje a zasahuje do nepoháněného konce, což neovlivňuje spojení mezi čerpadlem a hnacím strojem. Operace je bezpečnější a spolehlivější.

● V závislosti na výkonu hřídele a rychlosti lze použít samomazná kluzná ložiska a konstrukce kluzných ložisek s nuceným mazáním.

● Vnitřní jádro využívá integrovanou extrakční strukturu, která může provádět údržbu a inspekci čerpadla bez pohybu vstupního a výstupního potrubí.

DOTAZ