Všechny kategorie

Produkty

Domů>Produkty>čerpadlo API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619760418957416.jpg
Horizontální dělené vícestupňové čerpadlo řady DMS

Horizontální dělené vícestupňové čerpadlo řady DMS


● Horizontální dělené vícestupňové čerpadlo

● Mezi ložiskovým čerpadlem

● BB3

● Čerpadlo API 610 BB3

E-mail: [chráněno e-mailem]

Hlavní technické údaje

● Kapacita: 2400 m3/h
● Hlava: 2000 m
● Tlak: 35 MPa
● Teplota: -40-200 ° C

Aplikace

● Tato řada čerpadel se používá hlavně při těžbě ropy, petrochemickém, chemickém, uhelném chemickém, potrubním přepravě, odsolování mořské vody, elektrárnách atd. Lze jej také použít v černých vodních čerpadlech a metanolových čerpadlech v uhelném chemickém průmyslu, -tlaková hydraulická turbína na rekuperaci energie v chemickém průmyslu a čerpadlo na chudé kapaliny a bohaté kapalinové čerpadlo používané v závodech na hnojiva a čpavek atd.

● Čerpadla se používají v typických provozních podmínkách, jako je napájecí voda z kotle v elektrárně, odkoksování a odstraňování fosforu v ocelárně, vstřikování vody z ropných polí a další vysokotlaké aplikace.

Konkurenční výhoda

● Oběžné kolo prvního stupně má sací konstrukci a má dobrý kavitační výkon. Oběžné kolo je umístěno zády k sobě, takže axiální síla je automaticky vyvážena bez vyvažovacího mechanismu ve složité struktuře. To zjednodušuje strukturu čerpadla a usnadňuje přepravu média s pevnými částicemi.

● Vstup a výstup čerpadla jsou uspořádány na těle čerpadla. Čerpadlo lze rozebrat pouhým otevřením krytu čerpadla, přičemž tělo čerpadla zůstane v klidu, aniž by bylo nutné odstranit vstupní a výstupní potrubí. Údržba je jednoduchá a pohodlná.

● Ložiska mohou používat samomaznou konstrukci kluzných ložisek a konstrukci ložisek s nuceným mazáním v závislosti na výkonu a rychlosti hřídele.

● Všechny třecí páry jsou vyrobeny z materiálů s vysokou tvrdostí a odolností proti opotřebení, takže se nedají snadno kousnout. Rotující pouzdra a prstenec jsou na povrchu tvrzené, což zajišťuje nejen vysokou tvrdost a rozdíl tvrdosti, ale také je obtížné je kousnout. Je vhodný pro dopravu dvoufázového média pevné kapalina a snížení eroze částic. Životnost a spolehlivost čerpadla je zaručena.

DOTAZ